Schutzkleidung

MY TO ZARIADIME

Najrobustnejšia čistiaca utierka na trhu

Bezpečne čisto – s praktickým komplexným servisom MEWA

 • Úspora času a nákladov

  Rozsiahly komplexný servis od jediného poskytovateľa

 • Spoľahlivé zásobovanie

  Včasné dodávky a bezpečná doprava

 • Ochrana životného prostredia a prírodných zdrojov

  Trvalo udržateľné, uznávané a ocenené

Čistiace utierky majú len jedinú úlohu: spoľahlivo vyčistiť stroje, zariadenia a pracoviská. A existuje praktické riešenie, aby ste sa nemuseli starať o zásobovanie, ani o likvidáciu čistiacich utierok: zmluva o prenájme čistiacich utierok.Textilný management MEWA je Vašim silným partnerom, keď ide o profesionálny prenájom čistiacich utierok a iných prevádzkových textílií. A nielen to: Profesionálny prenájom je pre nás viac ako len služba. Je to prepracovaný systém riadenia a služieb, ktorý Vám ponúka bezpečnosť vo všetkých oblastiach a šetrí drahocenný čas.Čo robíme, robíme správne. Preto kladieme maximálny dôraz na ochranu životného prostredia, trvalú udržateľnosť a certifikovanú bezpečnosť. A to vo všetkých našich oblastiach a produktoch.

Najlepšia kvalita a certifikovaná bezpečnosť

Kvalita je pre nás kritérium, podľa ktorého nastavujeme všetky naše služby. Neustále testujeme, neustále sa snažíme hľadať možnosti optimalizácie – a tiež ich aj nájsť. Tento vysoký nárok na kvalitu na jednej strane dokazujú naše ocenenia ako „Líder na svetovom trhu“ a „Značka storočia“, na druhej strane je dôkazom množstvo certifikátov. Tieto Vám zaručujú vynikajúci servis, zodpovedný prístup k životnému prostrediu a prírodným zdrojom, ako aj produktom, ktoré spĺňajú všetky platné predpisy a normy.

Naše čistiace utierky sú „Kvalita – Made in Germany“. Znamená to, že všetky utierky si vyrábame sami v našej vlastnej tkáčovni. Keď sa čistiaca utierka dostane do servisného cyklu, po každom praní a sušení je podrobená viacstupňovej kontrole kvality. Len ak je čistiaca utierka bezchybná, tak sa znovu dostane do obehu. V opačnom prípade bude automaticky vymenená za novú utierku. Systém čistiacich utierok je okrem toho certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001 a 14001.

Jetzt Beratung anfordern
wmd_landingpage_siegel_neu_weiss_grau.png

Servisný systém MEWA pre čistiace utierky

 • KrL_liefern_1200x1200.png
  Dovezenie
 • MTS_Nutzen-lagern_1200x1200.png
  Utieranie a skladovanie
 • KrL_holen_1200x1200.png
  Zber a odvoz
 • KrL_hygienisches-waschen_1200x1200.png
  Pranie a sušenie
 • KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
  Kontrola a výmena
Zistiť viac