Websiteheader_Kampagnenmotive_EB_3543x3543px_2020-02-23_CZ.jpg

Naša spoločnosť

Spoločnosť MEWA je férová a rodinná firma.

Chceme, aby ste robili svoju prácu radi a považovali firmu MEWA za spoločnosť, ktorá Vám vyhovuje. Nájdete tu zamestnanie, ktoré Vám ponúka spokojnosť, stabilitu a atraktívne možnosti rozvoja. Máme veľké plány: Ako jeden z popredných poskytovateľov služieb v textilnom manažmente sme neustále na ceste inovácií a rastu.

MEWA dáva príležitosť

U nás má každý možnosť aktívne prispieť svojím výkonom k vzájomnému obchodnému úspechu našej spoločnosti. Stredobodom nášho myslenia a konania sú ľudia a to je jediná správna cesta k trvalo dobrým vzťahom s našimi zákazníkmi, obchodnými partnermi a pracovníkmi.

Spoločnosť MEWA získala niekoľko ocenení

Naša vynikajúca povesť popredného poskytovateľa služieb a zamestnávateľa sa nám pravidelne potvrdzuje – napr. prostredníctvom ocenení, ako napr. „Značka storočia“ („Marke des Jahrhunderts“), „Cena za udržateľnosť“ („Nachhaltigkeitspreis“), ocenenie „Najlepšie pracovné miesta v Nemecku s budúcnosťou“ („Deutschlands beste Jobs mit Zukunft“) a „Vedúci zamestnávatelia v Európe“ („Leading Employers“) alebo nomináciou na „Cena HR Excellence“ („HR Excellence Award“).

Za najvýznamnejší dôkaz našej atraktívnosti ako zamestnávateľa však považujeme nadpriemernú dĺžku pracovného pomeru – je vyjadrením veľkého nasadenia našich zamestnancov a silnej identifikácie so spoločnosťou MEWA.

Tešíme sa na žiadosti všetkých ľudí bez ohľadu na pohlavie, pôvod, sexuálnu orientáciu a náboženstvo. V časti ""Kariéra"" používame mužský rod výhradne z dôvodu ľahšej čitateľnosti.

Veľmi nám záleží na tom, aby Vám vaša práca dávala zmysel a prinášala Vám spokojnosť a uznanie. Základom pre to je naša firemná kultúra, ktorú rozvíjame už dlhšie ako 110 rokov a ktorú dôsledne uplatňujeme v praxi.
Gabriele Gebauer a Rolf Beisse, majitelia spoločností skupiny MEWA

Čo je v nás

 • Zentrale_Wiesbaden_Panora.jpg

  Základné hodnoty a princípy riadenia

  MEWA to sú predovšetkým ľudia.

 • _MG_0434_7_fused_var.tif

  Naše rozmanité spoločenské nasadenie

  Zodpovednosť spája

 • _84A8909.jpg

  Ukazujeme ""veľkosť"" a poskytujeme dostatok tém na diskusiu

  MEWA v skratke

 • AdobeStock_222907647.jpeg

  MEWA je popredným poskytovateľom v odvetví budúcnosti.

  Pracovné miesta s perspektívami

 • 4O9A3535.jpg

  Skúsenosti z prvej ruky

  MEWA momenty

 • Fotolia_121364567_XXL.jpg

  Hľadáme spolupracovníka – prihláste sa!

  Ponuka pracovných pozícií v spoločnosti MEWA