Čisté riešenia pre Váš podnik – MEWA pre automobilový priemysel

 • Prevádzkové textílie na prenájom

  Staráme sa o čistotu – s čistiacimi utierkami, pracovnými a ochrannými odevmi, ako aj ďalšími prevádzkovými textíliami vo forme praktického prenájmu.

 • Osobná starostlivosť o zákazníkov

  K nášmu servisu samozrejme patrí osobná starostlivosť o zákazníkov, ako aj kompetentný rozvozný pracovník vo Vašom regióne.

 • Vrátane opráv a výmeny v prípade opotrebovania

  Poškodené pracovné odevy a čistiace utierky sú počas prenájmu automaticky opravené, opotrebované diely sú v prípade potreby vytriedené a vymenené.

Či už ste veľký automobilový výrobca, stredne veľký dodávateľ alebo dodávateľ dielov – s našim komplexným servisom pre čistiace utierky, absorpčné olejové rohože a ďalšie prevádzkové textílie ste vždy na dobrej ceste.

Vďaka dlhoročnej spolupráci s podnikmi z odvetvia automobilového priemyslu poznáme Vaše vysoké požiadavky na plynulý procesný reťazec. V rámci systému MEWA sa staráme o to, aby Vaše prevádzkové textílie boli spoľahlivo a načas odvezené, vyprané príp. vyčistené, ošetrené a znovu dovezené. Pri opotrebovaní alebo poškodení je zahrnutá aj odborná oprava alebo výmena.

Vsaďte na náš profesionálny servis a dôverujte maximálnej efektívnosti našich produktov. Nie bezdôvodne sa naša čistiaca utierka na stroje MEWATEX považuje za najlepšiu čistiacu utierku na svete – bezkonkurenčne najmä čo sa týka odolnosti, sily sania a životnosti. Okrem praktickej absorpčnej rohože na zachytávanie netesností MEWA MULTITEX® si u nás môžete prenajať aj vysoko efektívne čističe súčiastok a máte tak dostatok priestoru, aby ste sa mohli venovať svojej firme a činnostiam.

Servisný systém MEWA pre čistiace utierky

 • KrL_liefern_1200x1200.png
  Dovezenie
 • MTS_Nutzen-lagern_1200x1200.png
  Utieranie a skladovanie
 • KrL_holen_1200x1200.png
  Zber a odvoz
 • KrL_hygienisches-waschen_1200x1200.png
  Pranie a sušenie
 • KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
  Kontrola a výmena
Zistiť viac