cert_iso9001_14001.png

Certifikovaná kvalita MEWA

Pretože pre našich zákazníkov chceme to najlepšie

Kontrola znamená bezpečnosť – riadenie kvality MEWA

  • Čisté riešenia pre životné prostredie

    Sme hrdí na to, že náš textilný management už roky neustále získava certifikáciu podľa ISO 14001.

  • Popredný líder v oblasti inovácií

    Už od roku 1992 sme certifikovaní podľa ISO 9001.

  • Výhodné riešenia pre Váš podnik

    Výhody systému opakovaného použitia sa preukážu priamo na Vašej ekologickej bilancii.

Tým, že nám zveríte starostlivosť o Vaše prevádzkové textílie, vkladáte do nás dôveru. Dôveru v to, že Vaše čistiace utierky a absorpčné olejové rohože dôkladne vyčistíme, ošetríme a načas dodáme a odvezieme. 

Táto dôvera je základom pre dlhodobo úspešný vzťah so zákazníkmi. Sme úspešní len vtedy, keď ste úspešní aj Vy. Veta, ktorá odzrkadľuje našu filozofiu, a neplatí pre nás len teoreticky. Preto už od začiatku vsádzame na špičkovú kvalitu. Nie nadarmo je naše riadenie kvality certifikované napríklad pre odvetvie a podľa ISO 9001.

Ako spoločnosť, ktorá vsádza na princíp opakovaného použitia, nám samozrejme veľmi záleží na ochrane životného prostredia. Sme hrdí na to, že už v roku 1997 sme ako prvá spoločnosť v našom odvetví získali medzinárodne platný ekologický certifikát podľa ISO 14001 a odvtedy ho priebežne získavame opakovane. S touto medzinárodnou normou pre riadenie životného prostredia sme sa zaviazali nielen k tomu, že budeme dodržiavať právne predpisy, ale aj k tomu, že naše ekologické ciele uvedieme v konkrétnych číslach a budeme ich presadzovať. Platí to ako pre naše procesy prania, tak aj pre naše produkty a služby.

Certifikát ISO 9001

Certifikát ISO 14001