Kundenreportage_Druckerei_Agensketterl_5.jpg

Reportáže o zákazníkoch spoločnosti MEWA

Čistiaca utierka MEWATEX®-pomocník tlačiarne agensketterl

Tlačiareň agensketterl vsádza pri čistote na čistiace utierky spoločnosti MEWA

 • 30-ročný zákaznícky vzťah

  „Pokračujeme ďalej vo vynikajúcej spolupráci so spoločnosťou MEWA.“

 • Služba zákazníkom zameraná na servis

  Bezproblémová spolupráca s oddelením starostlivosti o zákazníkov spoločnosti MEWA

 • Zodpovednosť za životné prostredie

  Čistiace utierky sa perú ekologicky a sú opakovane použiteľné

 • Vysoká kvalita so schopnosťou sania

  „Naši zamestnanci oceňujú čistiace utierky MEWATEX® a dávajú ich 100-percentnú prednosť v porovnaní s alternatívnymi čistiacimi utierkami z papiera.“

Informácie k spoločnosti:

Tlačiareň agensketterl disponuje na svojej pobočke v Mauerbachu jednou z najmodernejších tlačiarenských hál v Rakúsku. Približne 85 kompetentných zamestnancov a zamestnankýň sa stará o významných zákazníkov z oblasti reklamy, priemyslu, obchodu a kultúry. Vo svojej vlastnej knihárni je možné realizovať aj finálne spracovanie mnohých dokumentov. Vlastné firemné nakladateľstvo okrem iného ponúka rozprávkové knižky, kuchárske knihy, ako aj školské testy. Mnohé ocenenia, okrem iného Golden Pixel Award 2010, environmentálna cena Hubertus 2008 a Impactissimo pre najvýraznejší plagát 2006 poukazujú na úspešné tlačové produkty.

 

Ochrana životného prostredia je alfou a omegou

Najvyššia kvalita tlače a starostlivosť o zákazníkov zameraná na servis sú pre tlačiareň agensketterl maximálnou prioritou. Ale aj zodpovedné konanie voči životnému prostrediu je tiež dôležitou témou. Okrem certifikátu PEFC a FSC bol podnik ocenený aj rakúskou environmentálnou značkou UZ24 (UZ24 Österreichische Umweltzeichen), čo vypovedá o tom, že papier pochádza z udržateľne obhospodarovaných európskych lesov. Takže nikoho neprekvapuje, že etablovaná tlačiareň oceňuje čistiace utierky spoločnosti MEWA, ktoré sa ekologicky perú a opakované používajú.

Dlhoročný zákazník využívajúci čistiace utierky MEWA

V tlačiarni agensketterl sa už viac ako 30 rokov používajú na údržbu strojov čistiace utierky MEWA, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre potreby tlačiarní. „Keď tlačiareň agensketterl prevzala túto pobočku v roku 2005, čistiace utierky MEWA sa už používali. Pokračujeme ďalej vo vynikajúcej spolupráci so spoločnosťou MEWA“, vysvetľuje Herbert Hajek, vedúci oddelenia pre tlač v tlačiarni agensketterl. „Naši zamestnanci oceňujú čistiace utierky MEWATEX® a dávajú ich 100-percentnú prednosť v porovnaní s alternatívnymi čistiacimi utierkami z papiera.“

Dobrá spolupráca so službou zákazníkom

Čistiace utierky MEWA sú v dohodnutých intervaloch odvezené na vypranie a dodané čisté. Počas šesťdňového týždňa sa používa viac ako 1000 utierok. „Okrem vysokej kvality so schopnosťou sania nás spoločnosť MEWA pravidelne presviedča aj dobrými službami pre zákazníkov. Práve počas bežného pracovného dňa to musí tlačiarni ísť často veľmi rýchlo. V takom prípade sa niekedy môže stať, že čistiace utierky, ktoré je potrebné pripraviť na odvezenie, nemôžeme pripraviť v dohodnutom časovom intervale. Aj v tomto prípade sa ukázala spoločnosť MEWA ako veľmi kooperatívna a spolupráca našich zamestnancov s tímom MEWA funguje bezproblémovo“, teší sa Hajek.