KrL_liefern_1200x1200.png
Dovezenie
MTS_Nutzen-lagern_1200x1200.png
Utieranie a skladovanie
KrL_holen_1200x1200.png
Zber a odvoz
KrL_hygienisches-waschen_1200x1200.png
Pranie a sušenie
KrL_pruefen-ersetzen_1200x1200.png
Kontrola a výmena

Dovezenie

Náš servisný vodič Vám v dohodnutých intervaloch dovezie čisté čistiace utierky.

Utieranie a skladovanie

Čistiace utierky sa použití riadne uskladnia v bezpečnostných kontajneroch MEWA. Tieto sú zárukou pre bezpečné skladovanie a bezpečnú prepravu.

Zber a odvoz

Vo fixne dohodnutých intervaloch vymenia naši servisní vodiči znečistené čistiace utierky za nové a čisté.

Pranie a sušenie

Naše čistiace utierky sa môžu prať a používať až 50-krát. A to obzvlášť šetrne k prírodným zdrojom a životnému prostrediu.

Kontrola a výmena

Poškodené čistiace utierky sú v rámci služby automaticky vytriedené a vymenené: Vďaka tomu máte k dispozícii vždy nové a čisté čistiace utierky.

To najlepšie pre Vaše stroje a zariadenia – náš systém pre čistiace utierky

 • Nákladovo efektívne

  Prenájmom čistiacich utierok si ušetríte kúpu bežných jednorazových materiálov a budete profitovať z pevne vypočítaných sadzieb.

 • Praktické

  Minimalizujete náklady na organizáciu a správu, ako aj problémy so skladovaním a logistikou.

 • Minimalizovanie odpadov deluxe

  Naše čistiace utierky sa môžu prať a používať až 50-krát.

 • Najlepšia čistiaca utierka na svete

  Tak účinná a dobrá, že spoločnosť MEWA bola v roku 2015 už druhýkrát vyznamenaná ako líder na svetovom trhu pre opakovateľne použiteľné čistiace utierky!

Inteligentný systém čistiacich utierok MEWA je z každého hľadiska výhrou pre Váš podnik. Pretože Vám ponúka všetko, čo by ste mohli očakávať od svetového lídra v tejto oblasti: Ušetríte náklady na jednorazový materiál a nemáte žiadne výdavky pri obstarávaní, skladovaní a logistike. Pretože čistiace utierky Vám dovezieme, odvezieme, vyperieme a vymeníme – a to v dohodnutých intervaloch. Presný a spoľahlivý.Za každou čistiacou utierkou MEWA sa skrýva inteligentný a jasne premyslený koncept, ktorý Vás odbremení. V závislosti od potrieb a účelu použitia Vám praktickým prenájmom poskytneme utierky presne v takom množstve a textilnej kvalite, akú vo Vašom podniku potrebujete na odborné čistenie strojov a zariadení – od robustných až po jemné.

Putztücher

Najprv vyskúšajte, potom prenajímajte - Systém čistiacich utierok na skúšku

Máme nielenže najlepšiu čistiacu utierku, ale aj ten najlepší servis. Neveríte nám? Oboznámte sa s našimi opakovane použiteľnými čistiacimi utierkami MEWA počas nášho testu služieb. Ponúkame Vám test našej služby až na dva mesiace.