MEWA čistiace utierky MEWA čistiace utierky

Čistiace handry, čistiace utierky alebo utierky? Čistiace handry, čistiace utierky alebo utierky?

Putztuchsystem - MEWATEX

MEWA čistiace utierky MEWA čistiace utierky

Čistiace handry, čistiace utierky alebo utierky? Čistiace handry, čistiace utierky alebo utierky?

Vsaďte na spoľahlivú čistotu – čistiace utierky MEWA

Pracovisko musí byť čisté – je jedno, v akom odvetí pracujete, je jedno, či chcete udržiavať čisté stroje, nástroje alebo pracovné dosky – máme pre Vás najčistejšie riešenie: MEWA čistiace utierky na praktický prenájom. Ponúkame vám nielen štyri rozličné kvality pre rozdielne požiadavky, ale aj vyzdvihnutie, vypranie a tiež pravidelnú donášku. Takto máte vždy poruke čistú čistiacu utierku. Praktické alebo? Samozrejme dochádza tiež stále znova k tomu, že sa čistiace utierky na stroje práve opotrebujú. V rámci nášho plného servisu vám ich automaticky vymeníme za nové.

Čo sa týka témy Čistiace handry, dôverujte firme s vedúcim postavením na svetovom trhu. Dôverujte spoločnosti MEWA. Čím sa vyznačujú naše čistiace utierky? Sú savé, trvanlivé a tvarovo stále.

Viac ako 2,5 milióna čistiacich utierok je deň čo deň v nasadení u najrozmanitejších používateľov. A bude ich denne viac, pretože stále viac zákazníkov upúšťa od jednorazových utierok a pri svojich utierkach vsádza na viacnásobné požitie. Kvôli životnému prostrediu – a kvôli nákladom.

Nechajte si od nás poradiť. Radi Vám urobíme ponuku.

Putztücher

Najprv vyskúšajte, potom prenajímajte - Systém čistiacich utierok na skúšku

Máme nielenže najlepšiu čistiacu utierku, ale aj ten najlepší servis. Neveríte nám? Oboznámte sa s našimi opakovane použiteľnými čistiacimi utierkami MEWA počas nášho testu služieb. Ponúkame Vám test našej služby až na dva mesiace.